Насловна arrow Вести arrow A1: Злоупотреба на деца преку интернет
A1: Злоупотреба на деца преку интернет Испечати Е-пошта
prilog-vo-a1.png
Во вечерните вести на А1 телевизија од 24.08.2008 имаше прилог за детската безбедност на интернет. Прочитајте ја сторијата или појдете директно да го погледнете видеото. Прилогот го подготви Емилија Јовановска.
 
< Претходно   Следно >
Политика на приватност   Техничка имплементација - Фондација Метаморфозис
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates