Faqja e parë arrow Lajme arrow Veçer: Ka shantazhuar të miturën me porno klip
Veçer: Ka shantazhuar të miturën me porno klip Printoni E-mail
Një manastiras e ka shantazhuar një vajzë të mitur që t'i inçizojë një porno klip, që t'ia paguajë borxhin, që gjoja se vajza ia ka pasur atij.
Policia manastirase ngriti aktpadi penale kundër M.S. (22) nga fshati Sveta i Demir Hisarit, për vepër penale "tregim i materialit pornografik fëmijës". Në mars të vitit 2009, i denoncuari e ka detyruar H.N. (16) nga fshati Edinakovci, që me telefonin e saj celular të inçizojë video klip personal me përmbajtje pornografike, si kompenzim për borxhin në të holla që gjoja H.N. ia ka pasur atij. Pas kësaj, i denoncuari e ka transferuar video klipin në telefonin e tij dhe ua ka tërguar më tepër njerëzve.
 
Burimi: Veçer
 
< I mëparshmi   Tjetri >
Политика на приватност   Техничка имплементација - Фондација Метаморфозис
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates