Faqja e parë arrow Media arrow Aktiv: Privatësia e të rinjve në internet gjithnjë e më e rrezikuar
Aktiv: Privatësia e të rinjve në internet gjithnjë e më e rrezikuar Printoni E-mail
aktiv-privatnost.jpgPara do kohësh, publiku në Maqedoni u shokua nga keqpërdorimi i videoklipit të një nxënëseje ku ajo i është ekspozuar përvojave intime, për të cilën gjë kishte reagime të mëdha në publik, veçanërisht nga aktivistët dhe organizatat qytetare.

 
< I mëparshmi   Tjetri >
Политика на приватност   Техничка имплементација - Фондација Метаморфозис
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates