Насловна arrow Медиуми arrow Факултети: Самоубиство на 15 годишно девојче кое било исмејувано на интернет
Факултети: Самоубиство на 15 годишно девојче кое било исмејувано на интернет Испечати Е-пошта
devojce-samoubistvo.jpgСе поголем број млади луѓе бараат помош преку Фејсбук или Јутјуб, но за жал, никој не ги сфаќа сериозно. Пред неколку дена светот беше шокиран од видеото на младата Швеѓанка која го опишала нејзиното силување. Во истото време, Канада беше шокирана од самоубиството на 15 годишно девојче.

 
< Претходно   Следно >
Политика на приватност   Техничка имплементација - Фондација Метаморфозис
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates