Faqja e parë arrow Media arrow Канал 5: Со измама зел 13 000 евра од кумановска брачна двојка
Канал 5: Со измама зел 13 000 евра од кумановска брачна двојка Printoni E-mail
kumanovoizmamafb.jpgДека и возрасните можат да бидат жртви на измама преку интернет, покажува најновиот случај кој осамна во медиумите. Едно пријателство на Фејсбук било фатално за млада брачна двојка од Куманово. Фејсбук пријателот од скопско Мралино успеал да ги измами сопружниците кои останале и без стан и без пари.

 
< I mëparshmi   Tjetri >
Политика на приватност   Техничка имплементација - Фондација Метаморфозис
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates