Faqja e parë arrow Lajme arrow Broshura “Ti vendos...” u botua edhe në gjuhën shqipe
Broshura “Ti vendos...” u botua edhe në gjuhën shqipe Printoni E-mail
brosura_mala_al.gif Broshura “Ti vendos...” e paraparë për fëmijë dhe të rinj të shkollave të mesme dhe të klasave më të larta të shkollave fillore, e cila në fund të janarit u botua në gjuhën maqedonase, këto ditë doli nga shtypi edhe në gjuhën shqipe. Broshura, e cila në gjuhën shqipe mban titullin “Ti vendos...” u botua në tirazh prej 1500 kopjeve dhe në kuadër të projektit CRISP do të shpërndahet nëpër shkollat fillore dhe të mesme në të cilat do të zbatohet projekti.

Broshurën në formë elektronike mund ta merrni këtu.
 
< I mëparshmi   Tjetri >
Политика на приватност   Техничка имплементација - Фондација Метаморфозис
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates